Data Analyst

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-04-16

Ogłoszenie w: Kraków

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Kraków
Realizacja: projekt długoterminowy współpraca w formie b2b
Stawka: 80 zł/h

Zadania:
  • Analiza dużej ilości danych (miliardy rekordów)
  • Tworzenie algorytmów
  • Ustalanie faktów
  • Optymalizacja danych
  • Tworzenie analizy statystycznej
  • Praca z narzędziami analitycznymi typu R

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość SQL – min. 2 lata komercyjnie
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z Machine Learning
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Mile widziane: doktorat nauk matematycznych, Python, znajomość Analizy statystycznej i Fuzzy matchingu

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B)