Developer Android SDK

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, jednego z największych w Europie Domu Maklerskiego, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje zadania:

  • tworzenie aplikacji składających się na portfel produktowy firmy
  • nadzór nad uruchamianymi aplikacjami, wdrażanie, testy oraz rozwiązywanie problemów
  • optymalizacja aplikacji
  • tworzenie dokumentacji

 Od kandydata oczekujemy:

  • minimum trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w programowaniu na platformie Android SDK
  • dobra znajomość języka Java
  • umiejętność projektowania komponentów oraz interfejsów UI
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

 Mile widziane:

  • znajomość wzorców projektowania UI na platformach Android
  • doświadczenie w komercyjnych projektach na platformach mobilnych
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji w architekturze klient/serwer
  • znajomość GIT, SVN
  • znajomość środowisk IDE: Eclipse, IntelliJ
  • doświadczenie w pracy w metodyce Agile (Scrum)

 Proponujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w firmie nowoczesnych technologii
  • prywatną opiekę medyczną oraz pakiet sportowy
  • elastyczne godziny pracy
  • stały rozwój kwalifikacji zawodowych