Developer ASP.NET - aplikacje w modelu MVC

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Świdnica

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy realizującej projekty dla klientów z USA, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Sosnowiec, Częstochowa, Koszalin, Gdynia, Świdnica, Bytom, Toruń, Gliwice, Sopot, Olsztyn

 Realizowane zadania:

  • Zdalne wykonywanie zleconych zadań
  • Ścisła współpraca z grupą programistów i projektantów w USA
  • Udział w nowych i istniejących projektach internetowych

 Nasze oczekiwania:

  • Własny dostęp do Internetu - tylko praca zdalna
  • Dobra znajomość platformy .NET, w szczególności technologii ASP.NET
  • Dobra znajomość modelu MVC
  • Znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację z członkami zespołu
  • Dobra znajomość HTML, JavaScript, CSS
  • Znajomość architektury baz danych, modelu relacyjnego oraz języka SQL
  • Znajomość działania aplikacji webowych oraz rozwiązań typu Ajax

 Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy i rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • Elastyczną formę zatrudnienia oraz godziny pracy