Developer ASP.NET - C# i .NET

Data utworzenia: 2016-01-22

Ogłoszenie w: Piaseczno

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy IT, wdrażającej rozwiazania ERP szukamy:

miejsce pracy: Piaseczno (Warszawa)

 Twoje zadania:

  • Projektowanie rozwiązań,
  • Implementacja i testy aplikacji,
  • Wsparcie zespołów wdrożeniowych.

 Wymagania:

  • Biegłej umiejętności programowania w języku C#, ASP.NET,
  • Znajomości środowiska programistycznego Visual Studio,
  • Znajomości relacyjnych baz danych (SQL),
  • Umiejętności tworzenia aplikacji w architekturze wielowarstwowej,
  • Praktyki w tworzeniu aplikacji, ze wskazaniem na rozwiązania internetowe,
  • Dużej samodzielności, rzetelności i dyscypliny.

 Mile widziane:

  • Znajomość systemu SAP Business One,
  • Znajomość systemów dla Rynku Nieruchomości,
  • Znajomość technik i narzędzi projektowania aplikacji,
  • Doświadczenie w pracy zespołowej i projektowaniu aplikacji,
  • Znajomość języka angielskiego.

 Proponujemy:

  • Możliwość uczestniczenia we wdrożeniach u najciekawszych Klientów SAP,
  • Dostęp do najnowszych produktów i technologii,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Narzędzia pracy,
  • Pakiet szkoleń.