Developer ASP.Net - MS-SQL, HTML, CSS, SVN lub CVS

Data utworzenia: 2016-11-29

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta firmy tworzącej, dostosowującej, integrującej i wdrażającej aplikacje typu enterprise szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Zakres obowiązków:

  • praca na stanowisku samodzielnego programisty .NET w zespole doświadczonych specjalistów,
  • realizacja rozwiązań opartych na technologiach Microsoft (głownie .NET),
  • rozwój osobisty poprzez dostęp do szkoleń, egzaminów certyfikacyjnych, wsparcie doświadczonych specjalistów.

 Oczekiwania:

  • 2-3 lata doświadczenia na stanowisku programistycznym,
  • umiejętność programowania w języku ASP.NET oraz znajomość .NET 4.0,
  • znajomość środowiska programistycznego Visual Studio 2010,
  • znajomość bazy danych MS-SQL i Transact-SQL od strony programisty i projektanta,
  • umiejętność przygotowywania stron WWW w formacie HTML i ASPX,
  • umiejętność korzystania z CSS,
  • umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji CVS lub SVN.
  • wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów 4/5 rok,

 Proponujemy:

  • pracę w zgranym, dynamicznym zespole,
  • dostęp do najlepszych światowych wzorców biznesowych i technologicznych,
  • udział w zaawansowanych technologicznie projektach,
  • dofinansowanie pakietów sportowych Fitprofit,
  • możliwości rozwoju wsparcie menadżerów i współpracowników.