Developer C#/.NET (doswiadczenie w pracy z WinForms)

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-06-13

Ogłoszenie w: Łódź

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju kompetencji oraz budowanie indywidualnej ścieżki kariery
  • możliwość współpracy z prestiżowymi partnerami biznesowymi z branży lotniczej w Europie i na świecie

Obowiązki:
  • utrzymywanie istniejących aplikacji apartych na systemie do zarządzania linią lotniczą
  • testowanie i profilowanie oprogramowania
  • konsultacje wykonawcze z użytkownikami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość technologii WinForms i WebForms
  • C# / .NET
  • znajomość GIT
  • dobra znajomość T-SQL with MS-SQL Server
  • znajomość ASP.NET MVC mile widziana
  • wykształcenie wyższe o specjalności informatyka, elektronika, telekomunikacja
  • znajomość JQuery
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji techniczne

Mile widziane:

  • doświadczenie w tworzeniu procedur składowanych, funkcji i triggerów
  • mile widziana znajomość Telerika