Developer Front-end - responsywne i adaptowalne aplikacje webowe

Data utworzenia: 2016-01-20

Ogłoszenie w: Warszawa

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

Dla naszego Klienta, europejskiego domu maklerskiego szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Zadania:

  • tworzenie aplikacji i rozwiązań webowych,
  • implementacja szablonów graficznych przy pomocy HTML/CSS/JavaScript,
  • integracja rozwiązań webowych z systemami CMS oraz CRM.

 Nasze super wymagania:

  • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość PHP,
  • znajomość relacyjnych baz danych SQL,
  • znajomość HTML (również standardu HTML 5), JavaScript, jQuery,
  • umiejętność projektowania responsywnych i adaptowalnych aplikacji webowych,
  • znajomość GIT/SVN,
  • znajomość języka angielskiego.

 Mile widziane:

  • znajomość frameworków front-endowych (m.in. Bootstrap),
  • doświadczenie we wdrożeniach i obsłudze popularnych systemów CMS (m.in. Wordpress, Drupal).

 Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w młodym, międzynarodowym zespole,
  • pracę nad ciekawymi projektami w metodologii Agile (Scrum),
  • udział w nieszablonowych projektach informatycznych,
  • dostęp do zaawansowanych technologii informatycznych,
  • pakiet świadczeń pozapłacowych,
  • pracę na pełny etat.