Developer Java - Back End

Data utworzenia: 2016-04-09

Ogłoszenie w: Poznań

Dla naszego klienta, nowoczesnego software house skoncentrowanego na unikalnych narzędziach dla rynku B2B w oparciu o najnowsze technologie w modelu cloud computing, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Poznań

 Zadania:

  • Odpowiedzialność za rozwój i optymalizację baz danych oraz serwisów
  • Tworzenie algorytmów przetważania danych
  • Wsparcie integracji systemów na poziomie front end
  • Udział w definiowaniu wymogów biznesowych i przepływów
  • Rozwój posiadanych technologii i utrzymywanie wysokiej wydajności opracowanych rozwiązań technologicznych
  • Zarządzanie zespołem (dla osób na stanowisku senior, teamleader)
  • Research nowych technologii - znajmość Google App Engine będzie dodatkowym atutem

 Nasze wymagania:

  • Analizy wymagań, tworzenia oraz utrzymywania modelu danych i wydajnych algorytmów ich przetwarzania oraz następujące umiejętności:
    • Java, SQL, Spring Framework 3, JPA 2 z Criteria API, JPQL;
    • Doświadczenie w modelowaniu danych z JPA, tworzeniu złożonych zapytań JPQL i SQL, optymalizacji operacji na danych w bazie MySQL lub innej;
    • Tworzenie i rozwój interfejsów Web API bazujących na XML, JSON, REST

 Proponujemy:

  • Rozwój zawodowy dzięki udziałowi w złożonych projektach informatycznych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w innowacyjnym otoczeniu oraz szansę na szybki rozwój zawodowy i osobisty
  • Stabilne warunki zatrudnienia, przejrzystą ścieżkę kariery, pakiet socjalny
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • W ramach wartości dodatkowych firma zapewnia bezpłatne posiłki, karty benefit oraz działania integracyjne
  • Pakiet szkoleń z programowania, zarządzania projektami oraz interpersonalnych