Developer Java/JEE

Data utworzenia: 2016-07-06

Ogłoszenie w: Sopot

Kogo szukamy?

Dla naszego klienta z sektora społecznego, poszukujemy:

miejsce pracy: Warszawa, Sopot

 Opis stanowiska:

  • Projektowanie i programowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami.
  • Dokumentowanie wykonanej pracy.
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych.
  • Współpraca przy realizacji projektów informatycznych z kierownikami projektów, zespołem developerskim, testerami, analitykami systemowymi i projektantami.

 Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne, techniczne, lub z dziedziny nauk ścisłych (lub w trakcie studiów).
  • Doświadczenie z programowaniem w Java.
  • Dobra znajomość technologii JEE.
  • Podstawowe umiejętności w zakresie projektowania algorytmów, analizy złożoności obliczeniowej, optymalizacji struktur danych, projektowania obiektowego.
  • Znajomość języka SQL.
  • Znajomość technologii webowych: HTML, CSS, Javascript.
  • Znajomość narzędzi typu Eclipse, SVN, Maven
  • Praktyczna znajomość Apache / Tomcat, Spring

 Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi typu ESB i/lub BPMN. Znajomość SOA, WebServices.
  • Certyfikacja Java.
  • Znajomość wzorców oprogramowania

 Firma oferuje:

  • Udział w ciekawych, nowatorskich projektach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym.
  • Indywidualna ścieżka kariery.
  • Dostęp do najnowszych technologii, narzędzi i szkoleń.
  • Elastyczny czas pracy.