Developer JBoss Fuse

Data utworzenia: 2016-08-11

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta prężnie rozwijającej się Firmy IT realizującej projekty dla największych Klientów z branży finansowej i ubezpieczniowej poszukujemy osoby na stanowisko :

miejsce pracy: Warszawa

 Opis stanowiska:

  • Realizacja zadań związanych z implementacją systemu integracji opartych o technologię SOA

 Nasze super wymagania:

  • 2-3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość Spring framework, Hibernate lub/i MyBatis, Maven lub/i Gradle
  • Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań IT, w tym w integracji systemów (JSON, REST, SOAP, API)
  • Doświadczenie z systemami kolejkowymi (mile widziane A-MQ)
  • Praktyczna wiedza dot. narzędzi do testów (SoapUI, JMeter, JUnit, Selenium)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość na nowe wyzwania zawodowe

 Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na zasadzie b2b
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach