Developer JEE / Grails

Data utworzenia: 2016-06-15

Ogłoszenie w: Poznań

Dla Naszego Klienta, specjalizującego się w tworzeniu niestandardowych rozwiązań oprogramowania Java, poszukujemy aktualnie na stanowisko:

miejsce pracy: Poznań

 Przyszłe obowiązki kandydata:

  • Analizowanie, projektowanie, testowanie i przygotowywanie rozwiązań
  • Budowanie i umacnianie relacji z Klientem
  • Projektowanie nowych oraz integracja starszych aplikacji
  • Mentoring nad nowymi pracownikami - dołączającymi do projektu
  • Pomoc przy utrzymaniu i budowaniu kodu

 Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w Javie lub w Grails
  • Angielski przynajmniej na poziomie średnio-zaawansowanym w mowie i w piśmie
  • Dobra znajomość SQL
  • Bardzo dobra znajomość:
    • HTML
    • CSS
    • Javascript
    • Ajax
  • Wiedza na temat skalowanych aplikacji webowych
  • Chęć uczenia się nowych technologii
  • Umiejętność lub doświadczenie w systemie operacyjnym UNIX

 Dodatkowe atuty:

  • Znajomość relacyjnych baz danych (zwłaszcza MongoDB)
  • Doświadczenie:
    • z rozwiązaniami płatności on-line
    • w Spring i Hibernate
    • w technologii Grails (może być akademickie)

 Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prace w międzynarodowym środowisku
  • Dobrą lokalizację biura (Jeżyce)
  • Pracę częściowo zdalną (wtorki i czwartki w biurze)