Developer Microsoft Dynamics AX

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-03-18

Ogłoszenie w: Warszawa

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B z płatnym urlopem
    • Możliwa również umowa o pracę
  • Całkowita praca zdalna po okresie próbnym
  • Możliwości rozwoju
  • Dofinansowanie rozwoju: studia podyplomowe, kursy językowe etc.
  • Uczestnictwo w wielu ciekawych projektach

Obowiązki:
  • Wsparcie w administracji systemem u Klienta
  • Implementacja rozszerzeń na środowisku produkcyjnym Klienta
  • Praca w zakresie integracji systemu Ms Dynamics z systemami zewnętrznymi
  • Współpraca z konsultantem obszarowym (finanse lub logistyka) w zakresie tworzenia rozszerzeń do systemu Microsoft Dynamics AX w wersjach 2009, 2012, Dynamics 365 for Finance and Operations

Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu w języku X++, C#
  • Doświadczenie w administracji systemem Ms Dynamics AX oraz bazach danych Ms SQL
  • Znajomość narzędzi integracyjnych AIF
  • Doświadczenie w tworzeniu raportów w SSRS
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1)
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Umiejętność programowania z użyciem .NET
  • Znajomość narzędzi programistycznych i integracyjnych w najnowszej wersji systemu Dynamics 365 for Finance and Operations