Developer .NET - full stack

Data utworzenia: 2016-07-07

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, jednej z największych firm informatycznych w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Zadania:

  • Możliwość pracy zarówno przy front, jak i back endowej stronie aplikacji (wedle preferencji)
  • Udział przy różnorodnych projektach dla Klientów reprezentujących różnorodne branże

 Nasze oczekiwania:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku programisty lub projektanta/programisty .NET
  • Znajomość technologii: C# 4.5, ASP.NET WebForms, ASP.NET MVC 5, WebServices, WCF
  • Znajomość relacyjnych baz danych MS SQL - projektowanie i optymalizacja
  • Znajomość HTML, CSS, Javascript, jQuery
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Umiejętność samoorganizacji pracy

 Mile widziane:

  • Certyfikacja Microsof Cetified Solutions Developer MCSD (głównie Web Applications, Application Lifecycle Management, Windows Store Apps, Universal Windows Platform
  • Znajomość zagadnień z zakresu testowania oprogramowania
  • Umiejętność zastosowania wzorców projektowych
  • Znajomość dobrych praktyk pisania kodu
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji mobilny opartych na czytnikach kodów kreskowych (Symbol, Motorola) w technologii Microsoft (Windows CE)
  • Znajomość technologii SSIS
  • Znajomość zagadnień EDI
  • Znajomość XML, XSD, WSDL, SOA
  • Dobrą znajomość języka angielskiego (certyfikat TOEIC mile widziany)
  • Certyfikacja Scrum Master

 Proponujemy:

  • Stała praca w stabilnej firmie, lidera rozwiązań IT w Polsce
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolny rodzaj umowy
  • Dobrą, profesjonalną atmosferę pracy
  • Bogaty pakiet benefitów