Developer .NET (SQL)

Data utworzenia: 2016-03-22

Ogłoszenie w: Łódź

Dla naszego Klienta, jednej z największych firm z branży przemysłowej, obecnie poszukujemy ososby na stanowisko:

miejsce pracy: Łódź

 Zakres obowiązków:

  • Rozwój i wsparcie techniczne dla istniejącego systemu produkcyjnego (aplikacja desktopowa stworzona w oparciu o technologie .NET 4.6 i SQL);
  • Analiza i implementacja nowych wymagań;
  • Zapewnienie jakości tworzonych rozwiązań i dbałość o jakość kodu (Unit tests);
  • Współpraca i komunikacja z międzynarodowym zespołem;
  • Ciągłe ulepszanie sposobu wykonywania pracy;
  • Praca według metodyki SCRUM.

 Nasze wymagania:

  • Ukończone studia minimum I-go stopnia (preferowane kierunki: informatyka, elektrotechnika, automatyka i robotyka);
  • Bardzo dobra znajomość platformy .NET (aplikacje desktopowe);
  • 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku programisty .NET;
  • Znajomość MS SQL oraz MS TFS;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i analityczne.

 Oferujemy:

  • Pracę z najnowszym oprogramowaniem (VS 2015 + R# 10);
  • W pełni zautomatyzowane środowisko Continuous Integration (TeamCity);
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (umowa o pracę);
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, dostęp do platformy e-learningowej);
  • Możliwość uczestnictwa w wybranych eventach/konferencjach branżowych;
  • Miłą atmosferę pracy.