Developer PHP - Framework Zend

Data utworzenia: 2016-01-22

Ogłoszenie w: Białystok

Dla naszego Klienta, prężnie działającej firmy z sektora IT, obsługującej największych klientów z sektora finansowego oraz farmaceutycznego szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Białystok

 Zakres obowiązków:

  • Implementacja komponentów biznesowych w technologiach PHP
  • Implementacja algorytmów logiki biznesowej w oparciu o gotową specyfikację biznesową
  • Implementacja testów jednostkowych
  • Integracja z relacyjnymi bazami danych
  • Wsparcie procesów analizy
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji projektowej

 Nasze super wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość PHP w wersji 5-tej, Zend Framework, HTML, CSS, jQuery
  • Bardzo dobra znajomość SQL i umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych - preferowany MySQL
  • Sumienność i dokładność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • Znajomość Symfony 2, Twitter Bootstrap, AJAX, XML, UML, SVN, PHP Storm IDE, MySQL Workbench
  • Znajomość CMS Pimcore
  • Umiejętność i chęć rozwoju obszarów analitycznych
  • Znajomość PhpStorm IDE

 Firma oferuje:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki współpracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zadania dostosowane do wiedzy i doświadczenia
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o polskim kapitale
  • Możliwość współtworzenia innowacyjnych rozwiązań w tym o charakterze międzynarodowym
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport