Developer PHP - OOP, MVC, dependency injection

Data utworzenia: 2016-01-20

Ogłoszenie w: Rzeszów

Dla naszego klienta, jednej z najprężniej rozwijających się agencji interaktywnych, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Rzeszów

 Zakres obowiązków:

  • wdrażanie i rozwój platform e-commerce, cms, crm,
  • opracowywanie logiki i architektury aplikacji,
  • analiza wymagań,
  • tworzenie przejrzystego kodu wysokiej jakości w oparciu o najlepsze wzorce projektowe.

 Wymagania:

  • znajomość PHP w nowszej wersji - OOP, MVC, dependency injection,
  • ukończone studia wyższe techniczne,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w programowaniu w PHP,
  • znajomość minimum jednego z popularnych frameworków np.: Symfony lub Zend,
  • znajomość baz danych SQL,
  • znajomość JavaScript - jQuery oraz technologii AJAX,
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole.

 Firma oferuje:

  • ciekawą i dynamiczną pracę w branży interaktywnej, w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • czynny udział w budowaniu strategii dla naszych klientów,
  • dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • mnóstwo satysfakcjonujących wyzwań przy pracy dla znaczących klientów,
  • wyjątkową atmosferę pracy w młodym, zgranym, profesjonalnym i doświadczonym zespole,
  • pomoc w rozwoju zawodowym poprzez system regularnych szkoleń.