Devops Engineer

Dodane przez:

Zdjęcie Grupa Most Wanted

Grupa Most Wanted

Firma

Data utworzenia: 2016-01-09

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla Naszego Klienta, należącego do jednej z największych firm międzynarodowych w branży rozrywkowej/medialnej, w wyniku dynamicznego rozwoju i tworzenia nowego zespołu/działu poszukujemy Kandydatów na w/w stanowisko.
Obowiązki

Obowiązki

- Analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych oraz procesów biznesowych przy współpracy z Klientem - Raportowanie, informowanie o zaistniałych przeszkodach i zmianach - Wdrożenie i poprawy procesów ciągłej integracji - Administrowania serwerami i aplikacjami w produkcji, inscenizacji, testowania systemów Linux i środowiska programistycznego - Pisanie skryptów w konfiguracji i automatyzacji wdrażania systemów rozwoju, testowania i produkcyjnych dla istniejących i nowych usług - Praca z zespołem inżynierskim w celu rozwiązania problemów aplikacji - Instalacja i uruchamianie oprogramowania - Udział w tworzeniu nowego zespołu/działu - Udział w międzynarodowych projektach
Wymagania

Wymagania

- Doświadczenie na podobnym stanowisku - 2 lata doświadczenia w jednym z narzędzi: Chef, Ansible, Puppet, Salt - Znajomość technologii wirtualizacji (Docker, Vagrant, LXC, KVM, Hyper V, VMWare, ...) - Doświadczenie w ciągłej integracji - Doświadczenie w budowaniu automatycznych procesów wdrażania - Wiedza z zakresu administracji systemu - Dobra znajomość systemu Linux - Przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferta

Co oferujemy?

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności - Stabilne zatrudnienie w kreatywnym i innowacyjnym środowisku (umowa o pracę lub inna forma współpracy) - Udział w realizacji międzynarodowych projektów - Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach - Przyjazną atmosferę pracy - Prywatną opiekę medyczną - Pakiet benefitów pracowniczych
Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.