Deweloper Baz Danych (T-SQL)

Data utworzenia: 2017-04-03

Ogłoszenie w: Wrocław

Kogo szukamy?

Dla naszego klienta szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Wrocław

 Realizowane zadania:

  • Programowanie aplikacji z urzyciem języka T-SQL
  • Stanowisko zlokalizowane w Dziale Informatcznej Obsługi Wierzytelności
  • Optymalizacja oraz projektowanie zapytań oraz struktur danych

 Wymagania:

  • Znajomości języka T-SQL
  • Podstawowa znajomość C# lub innego języka obiektowego
  • Znajomości środowiska Visual Studio .NET
  • Umiejętności tworzenia mechanizmów SSIS
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji

 Oferujemy:

  • Karta Multisportu
  • Elastyczne godziny pracy, dopasowane indywidualnie
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • komfortowe warunki pracy, silne komputery wraz z dyskami SSD oraz dwoma monitorami

 Inne informacje:

Nie wachaj sie aplikowac , może to właśnie Ciebie szukamy!