Doświadczony Developer PHP

Data utworzenia: 2017-01-11

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta który jest liderem świadczącym profesjonalne usługi dla polskich i zagranicznych funduszy inwestycyjnych oraz innych czołowych firm z sektora finansowego. Do Działu IT poszukujemy Pracownika na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Na zatrudnioną osobę będą czekały następujące zadania:

  • projektowanie, implementacja i utrzymanie systemów rozwijanych przez Firmę
  • realizowanie zadań wynikających z planu projektu i dokumentacji technicznej
  • tworzenie dokumentacji projektowej i użytkowej
  • opiniowanie dokumentacji analitycznej

 Nasze wymagania:

  • bardzo dobrej znajomości języka PHP
  • doświadczenia w pracy z frameworkami: Zend, Laravel
  • znajomości podstaw technologii internetowych: HTML5, CSS3, JavaScript, Ajax, jQuery
  • doświadczenia w korzystaniu z usług sieciowych SOAP i związanych z nimi technologii
  • doświadczenia w tworzeniu i korzystaniu z REST API
  • umiejętności korzystania z systemów zarządzania wersjami (Git, Geritt)
  • wykształcenia wyższego technicznego (wskazane informatyczne)
  • znajomości języka angielskiego w zakresie rozumienia dokumentacji technicznej
  • zdolności analitycznych
  • odpowiedzialności, sumienności i dokładnośc

 Mile widziane będzie:

  • doświadczenie w pracy z AngularJS 1
  • znajomość dodatkowych technik i narzędzi (narzędzia CASE, notacja UML)
  • wiedza na temat zasad funkcjonowania rynku finansowego, a w szczególności funduszy inwestycyjnych/ubezpieczeniowych.
  • doświadczenie lub znajomość metodyki Agile / Scrum

 Oferujemy:

  • udział w ciekawych i unikalnych projektach informatycznych
  • stabilną pracę w doświadczonym i kreatywnym zespole
  • wzrost kompetencji w zakresie najnowszych technologii
  • bogaty pakiet socjalny w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych
  • bogaty pakiet socjalny, w tym: opieka medyczna, *dofinansowanie zajęć sportowych i nauki języków obcych
  • możliwość realizacji pasji sportowych w ramach firmowych Sekcji: Biegowej, Piłki nożnej, Fotograficznej, Programistycznej i Rowerowej

owocowe czwartki