Dyrektor Działu IT

Data utworzenia: 2016-09-15

Ogłoszenie w: Rzeszów

Dla naszego klienta, dużego klienta z branży dystrybucyjnej szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Rzeszów

 Zadania:

  • wsparcie biznesu oraz prowadzenie projektów w zakresie IT
  • utrzymanie ciągłości pracy firmy w zakresie funkcji IT
  • nadzorowanie procesów obsługi użytkowników wewnętrznch
  • zarządznie podległym zespołem specjalistów IT
  • odpowiedzialnosć za stabilność i bezpieczeńswto funkcji IT
  • nadzorowanie procesów rozwoju oprogramownia klasy ERP
  • tworzenie strategii rozwoju, budżetu, standardó oraz procedó w obszarze IT
  • współpraca z dostawcami usług IT
  • wdrażanie najlepszych praktyk oraz optymalizacji procesów i kosztów IT

 Nasze oczekiwania:

  • doświadczenia zawodoweo na podobnym stanowisku
  • doświadczenia w kierowaniu zespołem specjalistów
  • doświadczenia w zarządzaniu działem informatycznym w dużym przedsiębiorstwie
  • doświadczenia w negocjacjach i współpracy z dostawcami
  • znajomości zagadnień infrastruktury IT
  • wysokich umiejętności interpersonalnych i analitycznych
  • wykształcenia wyższego(preferowane kierunki informatyki,zarządzanie projektami)
  • bardzo dobra organzacja pracy
  • duża odporoność na stres
  • prawo jazdy kat.B

 Firma oferuje:

  • umowę o pracę lub inne formy zatrudnienia
  • ciekawe projekty i ambitne wyzwania
  • pracę w dużej i stabilnej organizacji
  • duże możliwości rozwoju na stanowisku
  • pakiet relokacyjny
  • samochód służbowy,tel.kom.,laptop,tablet
  • możliwość skorzystania z karty Multisport oraz ubezpieczenia grupowego