Dyrektor oddziału w Warszawie - rynek teleinformatyczny

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Warszawa

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje super zadania:

  • Prowadzenie oddziału Warszawskiego
  • Zarządzanie działalnością handlową na podległym terenie
  • Aktywna sprzedaż i negocjacje bezpośrednia do największych klientów firmy w regionie
  • Pozyskiwanie nowych kluczowych klientów w regionie
  • Odpowiedzialność za sprzedaż i budżet w regionie
  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym

 Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość rynku teleinformatycznego zarówno od strony regionalnych i ogólnopolskich klientów jak i dostępnych technologii
  • Min. 3-letnie doświadczenia w pracy na stanowisku Kierownika Sprzedaży w branży IT
  • Minimum 5 letnie doświadczenie (poparte doskonałymi wynikami sprzedaży) na stanowisku Key Account Managera w firmie z sektora IT (integrator lokalny/ogólnopolski)
  • Doświadczenie - poparte sukcesami w zarządzaniu i rozbudowanie efektywnych zespołów handlowych działających wśród firm z sektora średnich i dużych firm jak i sektora publicznego
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem handlowców
  • Aktywna budowa portfela klientów (sprzedaż) na podległym terenie
  • Skuteczna realizacja i egzekucja założonych planów sprzedaży
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Wykształcenia wyższego.

 Firma oferuje:

  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, tel. komórkowy