Dyrektor techniczny

Data utworzenia: 2017-02-03

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy, dostarczającej rozwiązania IT, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Zakres obowiązków:

  • koordynacja i kierowanie podległym zespołem technicznym (7-osobowym)
  • wycena projektów wdrożeniowych
  • odpowiedzialność za projektowanie rozwiązań infrastrukturalnych
  • zarządzanie procesem wdrożenia - kontrola terminowości prowadzonych projektów (od strony działu technicznego)
  • opracowywanie ścieżek kariery członków zespołu pod kątem umiejętności

 Od Kandydata oczekujemy:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem
  • umiejętność tworzenia zmotywowanego i zaangażowanego zespołu
  • umiejętność nawiązywania i pielęgnowania dobrych relacji z Klientem (zwłaszcza z osobami na stanowiskach wyższego szczebla)
  • dobry background techniczny - umiejętność samodzielnego prowadzenia wdrożeń
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • inicjatywa i kreatywność w realizacji zadań
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • wykształcenie wyższe
  • umiejętności interpersonalne
  • samodzielność, samodyscyplina i odpowiedzialność w wykonaniu zadań
  • prawo jazdy kat. B

 Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie)
  • realne możliwości rozwoju
  • pracę w stabilnej firmie, będącej liderem na swoim rynku
  • niezbędne narzędzia pracy