ETL Data Developer

Data utworzenia: 2016-10-17

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, firmy wyspecjalizowanej w obsłudze dużych organizacji w zakresie obsługi hurtowni danych, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Opis stanowiska:

  • Kontakt z Klientem docelowym
  • Analiza wymagań
  • Tworzenie projektów rozwiązań ETL/DWH
  • Development i testy rozwiązań zgodne z zatwierdzoną dokumentacją
  • Optymalizacja zapytań SQL

 Od Kandydata wymagamy:

  • 1-4 lat doświadczenia komercyjnego
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych i rozwiązań ETL
  • Praktyczne doświadczenie w pracy przy projektach budowy, rozwoju oraz wsparcia korporacyjnych hurtowni danych
  • Doświadczenie w budowie rozwiązań ETL przy użyciu narzędzi takich jak:
    • Informatica Power Center (preferowane)
    • Data Stage
    • SAS DI
    • Inne
  • Znajomość języków skryptowych stosowanych do pracy w powłoce Linuxa (Bash)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

 Mile widziane będzie:

  • Znajomość rozwiązań Teradata

 Firma oferuje:

  • Pracę w zespole doświadczonych specjalistów
  • Różnorodne projekty dla największych graczy rynkowych reprezentujących różne branże
  • Pracę w niedużej firmie oferującej bardzo wysoki "standard korporacyjny"
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B, z możliwością szerokiego negocjowania dodatkowych benefitów
  • W zależności od projektu możliwość częściowej pracy zdalnej