Front-end Developer

Data utworzenia: 2016-02-02

Ogłoszenie w: Białystok

Dla naszego Klienta firmy specjalizującej się w tworzeniu najwyższej jakości rozwiązań IT poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Białystok

 Realizowane zadania:

  • tworzenie wysokiej jakości kodu zgodnie z wytycznymi i specyfikacją
  • dbałość o wysoką jakość tworzonych rozwiązań
  • projektowanie layoutów aplikacji w oparciu o zasady UX, WAI/WCAG i standardy projektu

 Oczekiwania:

  • biegła znajomość HTML5 i CSS3
  • znajomość JavaScript, JQuery, RWD
  • umiejętność tworzenia semantycznie poprawnych dokumentów HTML oraz optymalizacji pod SEO
  • znajomość standardów i aktualnych trendów w zakresie rozwoju aplikacji typu front-end
  • znajomość zasad graceful degradation/progressive enhancement
  • zdolność analitycznego myślenia oraz projektowania rozwiązań
  • rzetelność, dokładność i systematyczność
  • umiejętność samoorganizacji pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

 Dodatkowe atuty:

  • znajomość AngularJS

 Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • współfinansowanie kursów językowych
  • materiały do nauki oraz finansowanie kursów