Front-End Developer

Data utworzenia: 2017-02-10

Ogłoszenie w: Katowice

Jeśli chcesz pracować w rodzinnej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole, z międzynarodowymi klientami, nieograniczonymi możliwościami rozwoju, w firmie która tworzy portal dostarczający najświeższych informacji rozrywkowych dla klientów korporacyjnych z branży lotniczej. Jeśli myślisz, że sprostasz poniższym wymaganiom aplikuj na stanowisko:

miejsce pracy: Katowice

 Przyszłe obowiązki kandydata:

Budowanie i rozwijanie istniejących aplikacji webowych.

 Nasze super wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość HTML5/CSS3,JavaScript
  • Bardzo dobra znajomość jednego z popularnych frameworków JS (AngularJS, React lub innego)
  • Dobra znajomość REST, AJAX, SASS, LESS
  • Umiejętności pracy w zespole, zaangażowania i samodzielności
  • Bardzo znajomości języka angielskiego (umożliwiającej swobodną komunikację)
  • Znajomość Gulp lub Grunt, Node.JS

 Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź B2B
  • Pracę w grupie pasjonatów i profesjonalistów
  • Możliwość rozwoju i pracy przy ciekawych projektach