Front-End Developer (praca w pełni zdalna)

Data utworzenia: 2016-11-18

Ogłoszenie w: Wrocław

Dla naszego Klienta Software Housu opracowującego rozwiązania e-commerce dla Klienta z USA poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Białystok, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Łódź

 Twoje zadania:

  • Programowanie aplikacji przy użyciu frameworka backbone.js
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej
  • Rozwiązywanie napotkanych problemów i proponowanie nowych rozwiązań
  • Tworzenie rozwiązań wykorzystując najnowsze trendy
  • Projektowanie i implementacja warstwy prezentacji poszczególnych funkcjonalności aplikacji

 Oczekiwania:

  • Bardzo dobrej umiejętności programowania w JavaScript z jQuery
  • Znajomości frameworka Backbone.js lub Angular
  • Bardzo dobrej znajomości technik webowych (XHTML, CSS AJAX)
  • Komunikatywności, dyspozycyjności, odpowiedzialności
  • Dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację

 Mile widziane:

  • Znajomość frameworku Django
  • Znajomość MongoDB oraz MongoEngine będzie ważnym atutem

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w młodym zespole przy międzynarodowym projekcie
  • Elastyczny czas pracy
  • Pracę z dowolnego miejsca w Polsce