Front-End Developer (ReactJS + ReduxJS)

Data utworzenia: 2017-04-03

Ogłoszenie w: Gdańsk

Dla naszego klienta, jednej z pierwszych trójmiejskich firm technologicznych działających na rynku międzynarodowym, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Elbląg albo Gdańsk

 Zakres obowiązków:

  • Rozwój i zarządzanie zgamefikowanym projektem związanym z edukacją
  • Wykorzystywane technologie: ReactJS, ReduxJS, Fetch APi (zapytania Ajax), biblioteka PhaserJS, narzędzie budujące WebpackJS, ECMAScript 6, Slack, Asana

 Wymagania:

  • Dobra znajomość i doświadczenie w pracy z ReactJS i ReduxJS (obie technologie - warunek konieczny)
  • Dobra znajomość JavaScript (ECMAScript 6)
  • Biegła znajomość języka angielskiego - pozwalająca na współpracę z międzynarodowym zespołem
  • API
  • Webpack
  • Zaangażowanie

 Proponujemy:

  • Dogodna forma zatrudnienia - Umowa o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna, zajęcia sportowe, Benefit MultiSport
  • Kursy i szkolenia m.in. Certyfikaty Microsoft, język angielski
  • Duża samodzielność w działaniu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w systemie R&D
  • Praca w Gdańsku lub w Elblągu