Front-end Developer

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-09-21

Ogłoszenie w: Wrocław

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • Biznesowe wyjazdy do głównej siedziby w Szwajcarii z widokiem na największy wodospad w Europie-Rheinfall (2-3 razy w roku, dla osób chętnych)
  • Lekcje języka niemieckiego (na poziomie podstawowym lub średnio zaawansowanym) oraz języka angielskiego (na poziomie średnio zaawansowanym lub zaawansowanym)
  • Elastyczny czas pracy (7:00-10:00)
  • Miejsce parkingowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie przy umowie o pracę

Obowiązki:
  • Projektowanie i tworzenie nowych funkcjonalności
  • Praca przy międzynarodowych projektach, które oferują sprawne rozwiązania zapewniające funkcjonowanie komunikacji miejskiej zarówno na obszarach wiejskich, w miastach, aglomeracjach oraz metropoliach, co ułatwia ludziom przemieszczanie się na całym świecie

Wymagania:
  • Minimum 1,5 roku doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość JavaScript oraz AngularJS
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2