Front-end Developer z doświadczeniem w pracy z Magento

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-09-14

Ogłoszenie w: Rzeszów

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwy 2-3 tygodniowy okres wdrożeniowy w siedzibie centrali firmy w Europie Zachodniej
  • ciekawe stanowisko w firmie, która wkracza na rynki Europy Środkowo-Wschodniej i dołączenie do nowo powstającego zespołu w Polsce
  • pracę dla krajowych i międzynarodowych klientów, globalnych liderów w swoich branżach
  • elastyczne godziny pracy i przyjazną atmosferę

Obowiązki:
  • odpowiedzialność za wdrażanie kompletnych stron internetowych e-Commerce oraz tworzenie nowych rozszerzeń i aplikacji używając najnowszych struktur Javascript i Magento
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu Sintra Consulting

Wymagania:
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w rozwoju aplikacji webowych
  • znajomośc platformy Magento/Magento2
  • bardzo dobra znajomość HTML5/CSS3/Responsive Web Design
  • bardzo dobra znajomość JavaScript - jQuery, Angular2,4,5 lub 6
  • znajomość zasad Usability oraz UX Web Design
  • umiejętność pracy z systemami kontroli wersji (SVN, GIT)

Mile widziane:

  • znajomość PHP