Front-end Developer ze znajomością AngularJS

Data utworzenia: 2016-12-09

Ogłoszenie w: Kraków

Dla naszego Klienta, szybko rozwijającej się międzynarodowej firmy tworzącej rozwiązania IT na zamówienie, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Kraków, Łódź, Katowice, Lublin, Poznań, Białystok

 Zadania:

  • Praca przy ciekawych projektach o różnej wielkości.
  • Projektowanie i programowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami.
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych.

 Nasze wymagania:

  • Co najmniej 2 letnie, komercyjne doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość Angular, Angular 2, ewentualnie Ionic 2 i Typescript.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego, umożliwiająca swobodną komunikację z zagranicznymi oddziałami firmy.
  • Znajomość JavaScript, HTML, CSS, SASS.
  • Znajomość najnowszych technologii frontend'owych.

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Wyjazdy integracyjne.
  • Udział w innowacyjnych przedsięwzięciach o bardzo dużej skali złożoności.
  • Realizacje projektów dla klientów zagranicznych.
  • Ubezpieczenie.
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole.
  • Możliwość pracy zdalnej.