Front-end Developer ze znajomością Angular.js

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-06-13

Ogłoszenie w: Warszawa

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie),
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmię,
  • Niezbędna narzędzia pracy (telefon, laptop),
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Pakiet zajęć sportowo-rekreacyjnych (Multisport),
  • Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Samodzielność w wykonywanych obowiązkach.

Obowiązki:
  • Dostarczanie obszarom biznesowym rozwiązań zgodnie ze zdefiniowanymi wymaganiami,
  • Zapewnienie zgodności prowadzonych projektów i działań usprawniających ze standardami obowiązującymi w firmie.

Wymagania:
  • Minimum 1,5-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość Javascript
  • Dobra znajomość Angular.js
  • Znajomość CSS, Bootstrap
  • Doświadczenie w pracy z:
    • REST,
    • XML,
    • HTML5

Mile widziane:

  • Z najomość:
    • Oracle Database
    • AWS cloud
    • Docker,
    • JasperReports,
    • Quartz,
    • Thymeleaf,
    • Protractor, Karma,
    • Gulp.