Front-End Lead Developer (React+Redux)

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-06-13

Ogłoszenie w: Warszawa

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • Elastyczny czas pracy (start 8-10, koniec 16-18)
  • Okazjonalna praca zdalna
  • Możliwość pracy w zagranicznych oddziałach firmy (m.in. w Nowym Yorku, Hong Kongu, Mauritiusie, Toronto)
  • Praca w międzynarodowym zespole
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Karta Multisport
  • Opieka Medyczna
  • Bezpłatne lekcje języka Francuskiego (w godzinach pracy)
  • Umowa o pracę

Obowiązki:
  • Praca z projektantami UI/UX
  • Praca w zespole nad rozwijaniem, testowaniem, wdrażaniem oraz kompleksowym rozwijaniem zaawansowanych aplikacji
  • Dostarczanie wysokiej jakości kodu zgodnie z planem rozwoju i cyklu życia aplikacji

Wymagania:
  • Praktyczne doświadczenie z zakresu wykorzystania bibliotek React & Redux
  • Minimum 5 lata doświadczenia pracy jako programista JavaSript
  • Minimum 3 rok doświadczenia w projektowaniu i budowaniu aplikacji SPA (Software Life Cycle z wykorzystaniem architektury/bibliotek (React, Angular 2.x i nowsze, Ember, Aurelia, Vue, itp.)
  • Znajomość nowoczesnych narzędzi programistycznych
  • Język angielski na poziomie B2

Mile widziane:

  • Potwierdzona doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych dla użytkowników biznesowych (np. security, RESTful Web API design, HTTP in-depth, test automation in the browser, i18n)
  • Doświadczenie w pracy w modelu Agile / Scrum