Frontend Developer

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-09-09

Ogłoszenie w: Toruń

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • Elastyczne formy zatrudnienia (B2B z płatnym urlopem lub Umowa o pracę)
  • Praca w biurze (w godzinach 8-16)
  • Możliwość wyboru sprzętu do pracy (np. Lenovo P51)
  • Do 3 monitorów
  • Parking samochodowy i rowerowy
  • Funkcjonalna kuchnia wraz z ekspresem do kawy
  • Prysznice
  • Pełna opieka medyczna
  • Możliwość karty Multisport
  • Szkolenia zewnętrzne wedle potrzeb pracowniczych

Obowiązki:
  • Tworzenie frontendu dla strony firmowej
  • Rozszerzenie strony internetowej o nową funkcję B2B (sklep internetowy)
  • Przygotowanie narzędzia do projektowania etykiet (Single Page Application)

Wymagania:
  • 3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript/TypeScript
  • Znajomość Frameworku Angular 6 /React
  • Znajomość CSS 3 oraz HTML5

Mile widziane:

  • Znajomość Bootstrap
  • Znajomość C# / .Net