Frontend developer

Data utworzenia: 2016-11-28

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta, software house tworzącego aplikacje mobilne, smart TV oraz rozwiązania e-commerce, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Realizowane zadania:

Do zadań wybranej osoby należeć będzie zapewnienie bieżącego utrzymania i rozwoju serwisów internetowych Grupy INFOR PL oraz klientów zewnętrznych.

 Od kandydatów oczekujemy:

  • bardzo dobra znajomość XHTML + CSS (wraz z zagadnieniami responsie Web-design)
  • znajomość problematyki kompatybilności przeglądarek
  • dobra znajomość JavaScript oraz jQuery
  • doświadczenie w stosowaniu szablonów Smarty oraz XML/XSLT
  • podstawowa znajomość relacyjnych baz danych
  • samodzielność w realizacji przydzielonych zadań
  • podstawowe umiejętności konsolowe w systemie Linux oraz *systemie kontroli wersji GIT
  • umiejętność pracy w zespole

 Mile widziane będzie:

  • znajomość PHP5+

 Proponujemy:

satysfakcjonującą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnych technologiach

  • duży poziom samodzielności i możliwość realizowania własnych rozwiązań
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • opiekę medyczną oraz kartę sportową
  • dobrą lokalizację biura z bezpłatnym parkingiem