Full-Stack .NET Developer

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-03-13

Ogłoszenie w: Łódź

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju kompetencji oraz budowanie indywidualnej ścieżki kariery
  • możliwość współpracy z prestiżowymi partnerami biznesowymi z branży lotniczej w Europie i na świecie

Obowiązki:
  • programowanie nowej aplikacji webowej opartej na systemie do zarządzania linią lotniczą
  • testowanie i profilowanie oprogramowania
  • wspieranie procesu wdrażania nowych funkcjonalności i aplikacji
  • konsultacje wykonawcze z użytkownikami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość technologii .NET Core bądz .NET Framework większy niż 4.0
  • C# / .NET
  • znajomość Entity Framework
  • najomość GIT
  • dobra znajomość Javascript (doświadczenie z Vue.js ewentualnie Angulara)
  • T-SQL with MS-SQL Server
  • wykształcenie wyższe o specjalności informatyka, elektronika, telekomunikacja
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • znajomość .NET MVC, Razor oraz doświadczenie w tworzeniu WebApi