Go/Golang Developer

Data utworzenia: 2016-10-31

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, szybko rozwijającego się software house tworzącego dedykowane rozwiązania IT dla zachodnich partnerów, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Kraków, Łódź, Katowice, Lublin, Poznań, Białystok

 Na zatrudnioną osobę będą czekały następujące zadania:

  • Praca przy ciekawych projektach o różnej wielkości.
  • Projektowanie i programowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami.
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych.
  • Budowanie solidnych, wielkoseryjnych aplikacji, w Golang.

 Wymagania:

  • Minimum 1 rok komercyjnego doświadczenia w programowaniu w jezyku Go.
  • Dobrej znajomości j. angielskiego.
  • Umiejętności tworzenia i pracy z dokumentacją techniczną.
  • Chęci do rozwoju w obszarze technologii Google.
  • Umiejętności pracy z zespołem klienta.
  • Zaangażowania i kreatywności.
  • Elastyczności.

 Mile widziane będzie:

  • Doświadczenie z innymi językami programowania.

 Proponujemy:

  • Elastyczną formę współpracy: B2B lub umowa o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Innowacyjne projekty, pracę pełną wyzwań.
  • Międzynarodowe środowisko.
  • Przyjazną atmosferę.
  • Ubezpieczenie.
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej.