Informatyk

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-06-11

Ogłoszenie w: Kościan

Kogo szukamy?

Oferujemy:

  • Stabile warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie

  • Możliwości rozwoju zawodowego wewnętrz struktur firmy

  • Rozwijającą pełną wyzwań pracę

  • Szkolenia zewnętrzne

  • Nowoczesne narzędzia do pracy

Obowiązki:

  • Realizowanie zadań i rozwiązywanie bieżących problemów z obszaru IT

  • Helpdesk sprzętowy i prgramowy dla pracowników firmy

  • Administrowanie środowiskami wirtualnym

  • Administrowanie serwerami (Windows, Linux)

  • nadzór nad systemami monitoringu, alarmami i centralkami telefonicznymi

  • Zarządzanie siecią

Wymagania:

  • Znajomość systemów operacyjnych Microsoft i Linux

  • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z budową komputerów oraz działaniem sieci komputerowych

  • Wykształcenie kierunkowe min. średnie mile widziani absolwenci kierunku Informatyka lub studenci ostateniego roku

  • Prawo jazdy kat. B