Informatyk

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2017-12-28

Ogłoszenie w: Lublin

Kogo szukamy?

W zamian za

  • Znajomość obszaru środowiska Windows,
  • Zainteresowanie i wiedzę z zakresu IT,
  • Sprawne wyszukiwanie rozwiązań w Internecie,
  • Chęć i cierpliwość do wyjaśniania niuansów informatycznych.

Nasza gwarancja

  • Stabilne zatrudnienie
  • Przyjazna atmosfera
  • Wzajemny szacunek

Od nas dostajesz

  • Umowę o pracę już od 1. dnia pracy
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Profesjonalne szkolenia i wsparcie od zespołu
  • Cenne doświadczenia i możliwości rozwoju w dodatkowych projektach
  • Nowe znajomości, które zostaną z Tobą na lata

Twoja zadania na co dzień:

  • Wspieranie pracowników w zakresie IT,
  • Wspieranie użytkowników i odnajdywanie rozwiązań,
  • Monitorowanie i kontrola systemów informatycznych,
  • Gwarantowanie ciągłości pracy systemów handlowych.