Inżynier ds. testów automatycznych: C#, .Net, Java Script, HTML, XML

Data utworzenia: 2016-10-26

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta, jednej z największych firm medialnych w Polsce, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje zadania:

  • wykonywanie i automatyzacja scenariuszy testowych;
  • programowanie testów automatycznych;
  • przygotowywanie harmonogramu i estymacja automatyzacji testów;
  • projektowanie, wykonywanie i utrzymanie skryptów testów automatycznych;
  • przygotowywanie danych testowych;
  • przygotowywanie środowiska testowego;
  • rejestracja wyników testów, zgłaszanie incydentów;
  • opracowywanie raportów z wykonanych testów;
  • projektowanie i rozwijanie procedur testowych.

 Nasze super wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym;
  • 2-lata doświadczenia w automatyzacji testów - narzędzia Visual Studio / Selenium;
  • doświadczenie w tworzeniu specyfikacji testów oraz przypadków testowych;
  • praktyczna z znajomość języków programowania (C# .NET), doświadczenie jako programista;
  • znajomość JavaScript, HTML5, XML;
  • doświadczenie w wykonywaniu testów i raportowaniu;
  • umiejętność pisania zapytań SQL na poziomie min. podstawowym.

 Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w pracy w TFS;
  • umiejętność konfigurowania środowiska CI (continuous integration).