Inżynier ds. wirtualizacji i storage

Data utworzenia: 2016-06-15

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy dostarczającej rozwiązania IT szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Zakres obowiązków:

  • Wsparcie sprzedaży w zakresie oferowanych produktów i rozwiązań,
  • Przygotowywanie projektów technicznych wdrożeń,
  • Implementacja rozwiązań w infrastrukturze klienta,
  • Wykonywanie dokumentacji powykonawczych,
  • Wsparcie posprzedażowe.

 Nasze super wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - preferowany profil informatyka lub elektronika,
  • Doświadczenie w projektach wdrożeniowych z zakresu macierzy i wirtualizacji,
  • Bardzo dobra znajomość rozwiązań macierzowych NetApp, EMC lub IBM,
  • Biegła znajomość rozwiązania do wirtualizacji serwerów VMware vSphere,
  • Znajomość systemów Microsoft Windows Server oraz Linux,
  • Znajomość systemów backupu środowisk wirtualnych serwerów,
  • Samodzielność i komunikatywność,
  • Znajomość języka angielskiego.

 Proponujemy:

  • Ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie,
  • Udział w projektach dla średnich i dużych przedsiębiorstw,
  • Pracę w przyjaznych warunkach w profesjonalnym środowisku,
  • Szkolenia produktowe podwyższające kwalifikacje zawodowe i poszerzanie wiedzy branżowej,
  • Atrakcyjne warunki finansowe.