Inżynier Systemowy - Storage i Backup

Data utworzenia: 2017-03-07

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy, dostarczającej rozwiązania IT, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Na zatrudnioną osobę będą czekały następujące zadania:

  • udział w projektach wdrożeniowych z zakresu backupu i archiwizacji
  • wsparcie działu handlowego w przygotowywaniu ofert od strony technicznej
  • realizacja zleceń serwisowych w obszarze kompetencji
  • opracowywanie dokumentacji technicznej
  • udział w spotkaniach z Klientami, konsultacje techniczne
  • poszerzanie wiedzy, zdobywanie wskazanych certyfikatów
  • przygotowanie PoC

 Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie minimum średnie o kierunku informatycznym lub zbliżonym
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • szeroka znajomość zagadnień z branży IT
  • bardzo dobra znajomość zagadnień sieciowych
  • bardzo dobra znajomość środowisk i aplikacji biurowych (Microsoft, Office, Desktopy, serwery Intel, stacje robocze, techniki wirtualizacji itp.)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji, udział w szkoleniach i współpracę z Klientami anglojęzycznymi
  • bardzo dobra znajomość rozwiązań backupu (CommVault, NetBackup, BackupExec, Veeam lub inne)
  • bardzo dobra znajomość systemów storage (IBM, EMC, HITACHI, NetApp, Huawei, HPE) oraz infrastruktury SAN
  • znajomość architektury i działania protokołów oraz standardów sieci LAN
  • znajomość rozwiązań wirtualizacyjnych (Vmware, Hyper-V, KVM, OVM)
  • sprawne posługiwanie się językami skryptowymi
  • prawo jazdy kat. B

 Dodatkowe atuty:

  • znajomość bibliotek taśmowych Oracle, IBM, HP, Dell
  • posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa dla klauzuli ZASTRZEŻONE

 Proponujemy:

  • Dodatkowe szkolenia pozwalające podnosić kwalifikacje pracownika
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pracę w przyjaznej, dynamicznej, "niekorporacyjnej" atmosferze
  • Ciekawe wyzwania zawodowe oraz realizację projektów w oparciu o nowe technologie i rozwiązania różnych producentów
  • Możliwość wpływania na kierunek rozwoju firmy
  • Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa cywilno-prawna)
  • Własne laboratorium do testów
  • Nieograniczone miejsca parkingowe