Inżynier testów automatycznych

Data utworzenia: 2016-12-12

Ogłoszenie w: Kraków

Dla naszego Klienta - firmy zajmującej się m.in tworzeniem i implementacją aplikacji mobilnych, aktualnie poszukujemy:

miejsce pracy: Kraków

 Zadania:

  • Planowanie i kompleksowa kontrola nad jakością oprogramowania
  • Testowanie funkcjonalne integracyjne komponentów oprogramowania
  • Wykonywanie testów automatycznych
  • Kooperacja z oddziałami zagranicznymi;
  • Praca w zespole w oparciu o metodykę Agile

 Nasze oczekiwania:

  • min 1,5 roku doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi takich jak Selenium, Cucumber
  • Znajomość technik tworzenia programowania BDD,TDD
  • Znajomości Git/SVN/CVS oraz JIRA
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min średnio zaawansowanym (czytania dokumentacji, komunikacja z innymi działami IT)

 Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o współpracy na czas nieokreślony w oparciu o B2B, bez *okresu próbnego
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • karta Multisport,
  • opieka medyczna LUXMED/Medicover,
  • imprezy wewnętrzne,
  • szkolenia i konferencje