Inżynier ds. integracji i testowania sieci 5G

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-09-20

Ogłoszenie w: Kraków

Kogo szukamy?

Zadania

  • Przygotowanie strategii integracji i testowania nowych rozwiązań, oprogramowania i urządzeń telekomunikacyjnych w technologii 5G
  • Tworzenie specyfikacji testów oraz procedur testowych
  • Rozwiązywanie problemów związanych z konfiguracją, integracją i działaniem oprogramowania oraz urządzeń sieciowych
  • Wykonywanie testów integracyjnych (manualnie i/lub automatycznie), analiza wyników
  • Tworzenie środowiska do testów automatycznych oraz skryptów testowych
  • Współpraca z działem rozwoju oprogramowania w celu rozwiązywania problemów oraz zapewnienia najlepszej jakości produktu
  • Wsparcie w testach akceptacyjnych i wdrożeniach nowych funkcjonalności u klientów

Wymagania

  • Studia inżynierskie lub magisterskie z zakresu telekomunikacji, teleinformatyki, informatyki lub dziedzin pokrewnych
  • Wiedza na temat systemów telekomunikacyjnych opartych na standardach 3GPP
  • Wiedza na temat sieci IP i protokołów sieciowych (IPv4, IPv6)
  • Znajomość Linux OS na poziomie użytkownika
  • Znajomość języków skryptowych (Python, Perl, etc.)

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w integrowaniu i testowaniu systemów telekomunikacyjnych
  • Znajomość koncepcji opartych na chmurze (Cloud solutions) i nowych trendów rozwoju sieci telekomunikacyjnych
  • Wiedza na temat narzędzi Robot, Selenium, Git
  • Certyfikat CCNA

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Prywatną opiekę medyczną (wliczając stomatologa)
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę lunchową
  • Dofinansowanie kursu języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego

Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.
Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdzie Pan/Pani po kliknięciu w przycisk „Aplikuj”.