Inżynier ds. rozwoju oprogramowania (C/C++), Dział Network

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-09-20

Ogłoszenie w: Kraków

Kandydat będzie uczestniczył w realizacji projektów międzynarodowych z zakresu oprogramowania infrastruktury sieci mobilnych generacji 5G i/lub LTE w jednym z następujących zespołów: Call Processing Software lub OAM Software.

Zadania

  • Analiza i dekompozycja wymagań systemowych dla oprogramowania 5G/LTE RAN
  • Tworzenie architektury, implementacja i weryfikacja
  • Utrzymanie (stabilizacja/optymalizacja) oprogramowania i zapewnienie wsparcia technicznego

Wymagania

  • Studia licencjackie lub magisterskie z elektroniki, telekomunikacji, informatyki bądź dziedzin pokrewnych
  • Doskonała znajomość języków programowania  C/C++
  • Umiejętność tworzenia oprogramowania pod systemem operacyjnym Linux
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z programowaniem współbieżnym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania RAN dla systemów 3G/LTE/5G
  • Znajomość popularnych protokołów sieciowych (TCP/UDP/SNMP/SCTP/Netconf) i zdefiniowanych przez 3GPP  (RRC/PDCP/GTP/RLC)
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania do wydajnego przetwarzania pakietów (Cavium - multicore,  DPDK)
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania działającego w środowisku Cloud
  • Praktyczna znajomość standardu C++11/14
  • Umiejętność programowania w języku Python

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Prywatną opiekę medyczną (wliczając stomatologa)
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę lunchową
  • Dofinansowanie kursu języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego

Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.
Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdzie Pan/Pani po kliknięciu w przycisk „Aplikuj”.