Inżynier ds. testów automatycznych

Data utworzenia: 2016-04-12

Ogłoszenie w: Kraków

Dla naszego Klienta - dużej i prężnie rozwijającego się software house realizującego projekty dla międzynarodowych klientów z sektora gier liczbowych, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Kraków

 Zadania:

  • Opracowywanie i wykonywanie planów testowych
  • Współpraca z developer'ami i Product Owner-ami
  • Sporządzanie szczegółowych przypadków testowych
  • Projektowanie, kodowanie i wykonywanie automatycznych skryptów testowych
  • Sporządzanie dokumentacji wyników testów i opracowywanie raportów po wykonanych testach

 Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z Selenium lub podobnymi narzędziami
  • Znajomość Test-Driven Development (TDD)
  • Doświadczenie w testowaniu metodologii Agile
  • Doświadczenie z narzędziami BTS (systemy śledzenia błędów) - preferowana Jira
  • Doświadczenie w manualnym testowaniu aplikacji mobilnych i webowych
  • Doświadczenie w tworzeniu skryptów testowych oraz rozwiązań UAT
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz analitycznego myślenia
  • Znajomość podstaw inżynierii oprogramowania

 Proponujemy:

  • Pracę przy międzynarodowych projektach w świetnej, koleżeńskiej atmosferze
  • Benefity pozapłacowe (karta Multisport, pakiet Enel-Med)
  • Duże możliwości rozwoju w gronie najlepszych specjalistów z branży IT w Krakowie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość pracy częściowo zdalnej (2-3 dni w tygodniu)
  • Dogodna lokalizacja biura w centrum Krakowa