Inżynier oprogramowania – C#/Python, Internal tools

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-03-11

Ogłoszenie w: Częstochowa

Budujemy narzędzia wspomagające pracę inżynierów w różnych liniach produktowych jak: Passive Safety Electronics i Driver Assistance Systems… Piszemy narzędzia diagnostyczne (CAN, UDS, Ethernet), narzędzia sprawdzające wydajność CPU w modułach poduszek powietrznych, narzędzia budujące mapy pamięci i konfiguracje urządzeń elektronicznych oraz wiele innych. Narzędzia pisane są w różnych językach C# oraz Python. Praca będzie wymagała zgłębienia wiedzy w dziedzinie inżynierii oprogramowania i algorytmów. Jeśli chcesz wziąć udział w tym przedsięwzięciu – zapraszamy!

Obowiązki:

  • Rozwój oprogramowania narzędziowego na komputery PC;
  • Wsparcie systemów informatycznych oraz narzędzi wykorzystywanych przez zespoły inżynieryjne;
  • Tworzenie specyfikacji,  wymagań oraz architektury oprogramowania;
  • Ewaluacja narzędzi dostępnych na rynku pod kątem wykorzystania podczas rozwoju produktów;
  • Praca z narzędziami wspomagającymi rozwój oprogramowania (np. systemy zarządzania zmianą, wersjonowania, ciągłej integracji);
  • Komunikacja z międzynarodowymi  zespołami (USA, Niemcy, Wielka Brytania, Korea, Japonia, Chiny) zgodnie z potrzebami projektowymi;
  • Analiza dokumentacji jak np. wymagania klienta, wymagania systemowe, normy, standardy;

Profil Kandydata:

  • Studia wyższe o kierunku informatyka, elektronika lub pokrewne;
  • Dobra znajomość języków programowania: C#, C++, Java;
  • Podstawowa znajomość języków skryptowych jak Python, VBA;
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji dla systemów Windows/Linux;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Otwartość na nowe metodologie programowania oraz zdolność szybkiego uczenia się;

Oferujemy:

  • Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny);
  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy;
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Kartę sportową MY BENEFIT
  • Pakiet socjalny oraz system zniżek na towary i usługi;
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy.