INŻYNIER SYSTEMÓW WBUDOWANYCH

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-09-21

Ogłoszenie w: Łódź

Kogo szukamy?

Obowiązki:

  • Analiza specyfikacji technicznej systemu i oprogramowania;
  • Analiza systemu i kodu programu pod kątem zgłoszonych problemów;
  • Opracowanie i testowanie poprawek kodu programu;
  • Rozwój narzędzi ułatwiających analizę systemu i oprogramowania.

Profil kandydata:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki elektronika/automatyka/informatyka/matematyka/fizyka);
  • Znajomość języka C;
  • Znajomość podstaw elektroniki i architektury systemów mikroprocesorowych;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność pracy w grupie;
  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz pracy pod presją czasu.

Mile widziane:

  • Doświadczenie jako inżynier oprogramowania wbudowanego;
  • Doświadczenie jako troubleshooter oprogramowania;
  • Znajomość architektury AUTOSAR;
  • Znajomość systemów operacyjnych czasu rzeczywistego.

Oferujemy:

  • Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny);
  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy;
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Kartę sportową MY BENEFIT;
  • Pakiet socjalny oraz system zniżek na towary i usługi;
  • Pracę zdalną oraz elastyczne godziny rozpoczynania pracy.