Inżynier Systemowego Wsparcia Technicznego Klienta

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-03-12

Ogłoszenie w: Katowice

Kogo szukamy?

Oferujemy:

• Początkowo zatrudnienie przez Work Service na umowę o pracę tymczasową, z możliwością przejścia pod strukturę Klienta;
• Pracę w systemie zmianowym - godziny związane z obsługą klienta w USA. Praca w trybie (3tygodnie + weekendy pierwsza zmiana; 2tygodnie pracy- zmiana nocna; 1tydzień - pierwsza zmiana);
• Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i umiejętności;
• Benefity: Medicover, ubezpieczenie, kafeteria, stołówka;
• Premie wakacyjne, świąteczne;
• Możliwość pracy w renomowanej firmie;
• Wysoką kulturę pracy.

Obowiązki:

• Udzielanie wsparcia technicznego klientom oraz inżynierom, technikom i specjalistom produktowym, którzy diagnozują i rozwiązują problemy techniczne pojawiające się u klientów;
• Monitorowanie pojawiających się alarmów po stronie klienckiej oraz podejmowanie odpowiednich działań mających na celu ich eliminację;
• Raportowanie pojawiających się błędów projektowych oraz problemów związanych z utrzymaniem ruchu do grupy inżynieryjnej;
• Możliwe zaangażowanie w tworzenie aplikacji, testowanie i instalowanie ich u klienta oraz przeprowadzanie szkoleń;
• Możliwe uczestniczenie we wdrożeniach i uruchomieniach zakontraktowanych instalacji;
• Poszerzanie wiedzy oraz doskonalenie posiadanych umiejętności specjalistycznych;
• Udział w wewnętrznych szkoleniach dostosowujących doświadczenie kandydata do wymagań stanowiska.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: automatyka, energoelektronika, mechatronika elektryczne lub pokrewne);
• Doświadczenie w branży automatyki przemysłowej, w tym we wsparciu technicznym, rozwiązywaniu problemów klienckich, projektowaniu systemów automatyki (software & hardware);
• Umiejętność programowania, diagnozowania oraz konfigurowania sterowników PLC;
• Znajomość techniki napędowej:
- umiejętność konfigurowania, diagnozowania przekształtników częstotliwości (falowników) poparta znajomością teoretycznych podstaw ich działania i budowy
- znajomość silników indukcyjnych AC, silników prądu stałego DC
- znajomość serwonapędów będzie dodatkowym atutem;
• Znajomość sensoryki przemysłowej;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
• Umiejętność efektywnej pracy w sytuacjach stresowych i pod presją czasu;
• Umiejętność właściwego ustalania priorytetów;
• Zdolność komunikacji ze wszystkimi szczeblami managmentu;
• Gotowość do pracy zmianowej oraz w wybrane weekendu;
• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie nabyte przy uruchomieniach systemów automatyki lub wcześniejsza praca na utrzymaniu ruchu.