Inżynier wsparcia sprzedaży - Cisco lub Juniper

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, dużej, wiodącej Firmy dostarczającej innowacyjne rozwiązania IT, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie projektów handlowych.
  • Przeprowadzanie prezentacji ofert handlowych i rozwiązań technicznych.
  • Współpraca z zespołem handlowym i realizacyjnym.
  • Przygotowywanie projektów do realizacji.
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu nowych produktów i usług.
  • Współpraca z działem marketingu i sprzedaży.

 Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie w pracy po stronie producenta, integratora lub operatora świadczącego usługi dla firm (korporacja/średnie firmy).
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obsłudze technicznej klientów korporacyjnych bądź dużych/średnich firm.
  • Doświadczenie w prowadzeniu prezentacji oraz tworzeniu i wycenie ofert handlowych.
  • Doskonała znajomość zagadnień transmisji danych oraz transmisji głosu w sieciach IP.
  • Znajomość rozwiązań i produktów firmy Cisco Systems lub/i Juniper Networks.
  • Przynajmniej jeden certyfikat egzaminacyjny na poziomie:
    • CCVP/CCSP/CCVP,
    • JNICS-x/JNCIP-x.
  • Komunikatywność i predyspozycje do pracy z klientami.
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalającej na czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej oraz przygotowywanie ofert w języku angielskim.
  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe:
    • informatyka,
    • telekomunikacja.
  • Prawo jazdy kat. B.

 Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy.
  • Niezbędne narzędzia pracy:
    • Samochód służbowy,
    • Laptop,
    • Komórka - smartfon.
  • Ślij CV i pozwól nam siebie poznać!