Inżynier zmian ds. elektroniki w systemach hamulcowych

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-06-14

Ogłoszenie w: Częstochowa

W Centrum Inżynieryjnym m.in., opracowujemy zaawansowane systemy hamulcowe do samochodów osobowych i dostawczych, stanowiące jeden z kluczowych elementów bezpieczeństwa użytkownika, a także jeden z kluczowych systemów samochodów autonomicznych.
Naszymi produktami zajmujemy się kompleksowo, nawet jeśli są już produkowane, mogą podlegać zmianom technicznym, np. z powodu zmiany komponentu elektronicznego, czy też ze względu na proces ciągłego doskonalenia.
Na tym stanowisku zajmowałbyś się zarządzaniem właśnie takimi zmianami.

Jeśli lubisz elektronikę, zarządzanie ryzykiem i posiadasz analityczny umysł, to może to być stanowisko dla Ciebie.

Twoje zadania:

  • Analiza techniczna ryzyka wpływu zmiany komponentów elektronicznych lub/ i procesu doskonalenia, w systemach hamulcowych, będącym w produkcji seryjnej;
  • Tworzenie planów testów, koordynacja testów walidujących, analiza i dokumentowanie wyników testów;
  • Wsparcie wstępnych analiz ryzyka zmian wspólnych z innymi liniami produktowymi, np. pasywnymi systemami bezpieczeństwa czy systemami wspomagania układów kierowniczych;
  • Wstępna analiza nowych i alternatywnych zamienników;
  • Konsolidacja powiązanych informacji w jednej bazie-systemie;
  • Komunikacja i współpraca z pozostałymi jednostkami Globalnego Zespołu Zmian w układach hamulcowych, rozlokowanych w innych krajach Europy, Chinach i USA.

Profil kandydata:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: elektronika, mechanika, mechatronika lub pokrewne;
  • Doświadczenie w obszarze komponentów sterowników elektronicznych, „automotive” w szczególności;
  • Doświadczenie w zakresie dopuszczania pasywnych/aktywnych komponentów elektronicznych (znajomość norm AEC-Q);
  • Doświadczenie w dziedzinie technologii komponentów elektronicznych (produkcja, jakość, testowanie);
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania
  • w przemyśle motoryzacyjnym;
  • Specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika;
  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej;
  • Dodatkowe benefity - GameRoom, PizzaDay, świeże owoce, zniżki w sklepach, imprezy integracyjne.